Mary Kay

Kontakti

 

 

Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Konsultantu Centrs Mary Kay

 

ul. S. Żaryna 2B bud. C

02-593 Warszawa, Poland

(+48 22) 211-00-00

e-pasta adrese

 

Uzmanību! E-pasta kastīte tiek apkalpota tikai krievu, poļu un angļu valodā.

 

 

Pasūtiet produktus pie Neatkarīgām Kosmētikas Konsultantēm. Jūs saņemsiet individuāli piemeklētus ieteikumus un pārliecināsieties, kāda ir ideāli piemeklēta ādas kopšanas sistēma.

 

Izvēlies konsultanti un sazinies ar viņu, lai uzzinātu vairāk par produktiem un kopšanu:

 

Kontakti vārds     uzvārds   telefons                  e-pasta adrese   pilsēta  
 Natalja     Bogdanova   371/294-371-74     natalja_bogdanova@mail.ru     Riga  
 Tatjana     Tjarve   371/295-095-14     tatjana05@inbox.lv   Riga  
 Galina     Gerasimova   371/292-882-31     galina.gerasimova7@gmail.com   Riga  
 Ludmila     Lozovskaja   371/291-011-65     ludmila.lozovskaja@gmail.com   Riga  
 Julija     Dergaca   371/294-055-12     julija26@mail.ru   Riga  
 Kate      Žvīgule​   371/294-836-33     kate@marykaylatvia.lv   Riga  
 Valentina     Kobjuka   371/264-249-07     valentina.kobjuka@mail.ru   Liepaja  
 Sandra     Zimeca   371/263-954-76     dievietes@gmail.com   Saldus  
 Berta     Kalsteine   371/292-690-19     betibetina@inbox.lv   Riga  
 Inga     Kepite   371/293-937-81     inga-iris@inbox.lv   Riga  
 Ekaterina      Zoltnere   371/220-204-04     lagunovskaya@mail.ru   Riga  
 Inese     Semernikova   371/258-772-95     inesa.semernikova@inbox.lv   Riga  
 Tamara     Novikova   371/283-548-05     elige.tamara@gmail.com   Garkalnes Pagasts, Rigas raj  
 Larisa     Meskova   371/295-160-78     lar_maks@inbox.lv   Riga  
 Inga     Murane   371/263-855-43     inga.muraane@gmail.com   Rezekne  
 Inga     Zeberga   371/220-120-00     inga.zeberga@inbox.lv   Cesis  
 Dagmara      Abramova   371/265-965-83     daga@inbox.lv   Rezekne